کسب جایزه بین المللی توسط شرکت توسعه


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

دسته بندی

کسب جایزه بین المللی توسط شرکت توسعه پرینت پست الکترونیکی

در مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی؛ شرکت بین المللی توسعه ساختمان جایزه بین المللی کسب کرد.

شرکت بین المللی توسعه ساختمان موفق به دریافت اعتبارنامه و تندیس سالانه در بخش کمیت و کیفیت پروژه های در دست اجرا حوزه ساختمان انجمن رهبران تجارت جهانی  (GLOBAL TRADE LEADERS CLUB) شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، شرکت بین المللی توسعه ساختمان به عنوان بزرگترین شرکت بورسی صنعت ساختمان از لحاظ میزان  سرمایه و دارایی در کشور موفق به کسب جایزه بین المللی صنعت ساختمان GLOBAL TRADE LEADERS CLUB در سال ۲۰۱۸ شد.

در مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی که روز ۱۴ می ۲۰۱۸ (۲۴ اردیبهشت ماه ۹۷) برگزار شد، بیش از ۲۱ شرکت از کشورهایی همچون برزیل، ترکیه، آرژانتین، مکزیک، سنگال، ویتنام، آلبانی و ایران در بخش مرتبط با  حوزه ساختمان حضور داشتند که تمامی این شرکت ها به علاوه شرکت بین المللی توسعه ساختمان در خصوص نوع و حجم فعالیت ها و توانایی های خود توضیحاتی به حاضرین ارایه کردند.

بنابراین گزارش، کمیته انتخاب جایزه بین المللی ساختمان انجمن رهبران تجارت جهانی دارای ۷۵۰۰ عضو از ۹۵ کشور جهان مستقر در اسپانیا بوده که هر ساله طی مراسمی اقدام به اهدای اعتبارنامه و تندیس مربوطه به شرکت های معتبر دارای برند در بخش کمیت و کیفیت پروژه های دردست اجرا در بخش ساختمان می کند.

لازم به ذکر است دریافت اعتبارنامه و تندیس سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی در بخش ساختمان باتوجه به جنبه بین المللی آن برای برندینگ و اعتبار شرکت، در داخل و خارج از کشور نیز بسیار با اهمیت و قابل استناد در مراجع بین المللی بوده و بدیهی است در آینده مسیر همکاری با شرکای خارجی را بیش از پیش تسهیل خواهد کرد.

 
تنها کاربران عضو شده می توانند نظر ارسال کنند!
 

تماس با ما

address آدرس :تبریز، کوی ولیعصر، میدان تختی (شرقی)، نبش خیابان ابن سینا پلاک 51
tell تلفن :33293400 (041)
fax تلفکس :33293403 (041)
e-mail ایمیل :info@baghmisheh.com

خبرنامه

برای دریافت خبرنامه لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.
اخبار پروژه ها
اخبار خدمات سرمایه گذاری
 

دریافت بصورت HTML؟

آخرین اخبار

کسب جایزه بین المللی توسط شرکت توسعه

در مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی؛ شرکت بین المللی توسعه ساختمان جایزه بین المللی کسب کرد.

شرکت بین المللی توسعه ساختمان موفق به دریافت...

آگهی دعوت به مجمع عمومی

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه در  سال مالی منتهی بهکسب رتبه اول در سومین دوره انتخاب برترین شرکتهای شمالغرب کشور

سازمان مديريت صنعتي ناحيه شمالغرب كشور از سه سال پيش تاكنون طرحي را به مرحله اجرا در آورده كه طي آن شركتهاي برتر منطقه آذربايجان در حوزه هاي "رشد و بازدهي" ، "اثربخشي در بازارهاي بين المللي" ، "اشتغال" ، استفاده هوشمندانه...

پيش فروش واحدهاي مسكوني

 

پيش فروش واحدهاي مسكوني آپارتماني از پروژه هاي در دست احداث، در رشديه تبريز

 


كسب رتبه نخست بين شفاف ترين شركتها در فرابورس

شركت شهر سازي و خانه سازي باغميشه براساس آخرين رتبه بندي شركت هاي پذيرفته شده در فرابورس، در ارائه به موقع اطلاعات و قابل اتكا بودن اطلاعات به فرابورس رتبه نخست را بين...

اطلاعيه سهامداران

1- اطلاعیه در خصوص پرداخت سود سهامجشنواره ملي بهره وري

شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه در ارديبهشت ماه سال 1393 به دعوت دبيرخانه جشنواره ملي بهره وري در دومين مرحله از پنجمين جشنواره ملي بهره وري شركت كرد.

در اين مرحله جشنواره براي ارائه تجارب موفق در ارتقاي بهره وري از...

شاخص بهره وري

شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه به دعوت كميته ملي پنجمين جشنواره ملي بهره وري در اولين مرحله اين جشنواره كه در سال 1392 برگزار گرديده بود شركت نمود.

در اين مرحله از جشنواره بر اساس محاسبات انجام گرفته از سال 1386 تا 1391...

كسب رتبه 26 از نظر شاخص فروش

شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه در بين 100 شركت برتر منطقه آذربايجان ، رتبه 26 را از نظر شاخص فروش بدست آورده است. اين رتبه بندي توسط سازمان مديريت صنعتي انجام گرفته است.

فايل...

خلاصه گزارش دومين دوره معرفي برترين شركت هاي منطقه آذربايجان

شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه در آخرين رتبه بندي معرفي برترين شركت هاي منطقه آذربايجان در سال 93 جايگاه نخست را در حوزه رشد و بازدهي شركت هاي سهامي عام از آن خود كرد.

اين رتبه بندي...


ادامه اخبار »