سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

دسته بندی

۳ عضو جدید هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند. پرینت پست الکترونیکی

3 عضو جدید هیئت مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند.

جلسه تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور مشاور عالی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان، معاون امور شرکت های شرکت سرمایه گذاری غدیر و اعضای قدیم و جدید هیات مدیره برگزار و با اهداء لوح تقدیر از زحمات ۳ عضو هیات مدیره  قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، در ابتدای این جلسه دکتر افسر معاون امور شرکت های شرکت سرمایه گذاری غدیر تغییر و تحولات صورت گرفته در ترکیب هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان را ناشی از الزامات سازمان بازرسی کل کشور و استعفای یک عضو هیات مدیره دانست و گفت: الزامات سازمان بازرسی کل کشور دربرگیرنده قانون ۲۴۱ قانون تجارت و همچنین دستور وزیر دفاع مبنی بر اینکه اعضای هیات مدیره شرکت های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری غدیر نباید در دو شرکت در ترکیب هیات مدیره حضور داشته باشند، بوده است.

به گفته وی، به دنبال دستور صریح وزیر دفاع در حال حاضر بیش از ۷۰ نفر از مدیران شرکت های زیرمجموعه غدیر در حال جابجایی هستند.

افسر در پایان ابراز امیدواری کرد تیم جدید مدیریتی که در راس آن آقای دکتر حسینی به عنوان مدیرعامل قرار دارند با اراده مثال زدنی شان مشکلات هلدینگ ساختمانی غدیر را شناسایی کرده و نسبت به رفع آنها اقدام کند تا در آینده شاهد بهبود اوضاع این مجموعه باشیم.

سید مجید موسویان احمدآبادی نایب رییس پیشین هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان نیز در این جلسه به اهمیت این هلدینگ در سال های اولیه خریداری سهام سرمایه گذاری غدیر از بانک صادرات اشاره کرد و گفت: به طوری که سودهای حاصله از هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان به میزان ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه ای برای سایر هلدینگ های شرکت سرمایه گذاری غدیر شد.

وی رکود وضعیت ساختمان، معوقات بانکی و تغییر و تحولات مدیریتی را از جمله عواملی دانست که شرکت بین المللی توسعه ساختمان را طی سالهای اخیر دچار چالش کرده است.

همچنین دکتر مازیار حسینی مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان ضمن تشکر از زحمات اعضای هیات مدیره پیشین و خیرمقدم به اعضای جدید، خواستار یکنواختی و هماهنگی میان مدیران مجموعه برای گذر از مشکلات فعلی شد.

وی با بیان اینکه برای برطرف کردن مشکلات راهکارهای متفاوتی وجود دارد و از طرف دیگر منابع شرکت برای عبور از این موانع قابل ملاحظه است، خاطرنشان کرد: واقعیت آن است که در شرایط سخت اقتصادی به سر می بریم و یک عدم اعتماد در کل حوزه اقتصاد حاکم شده که شکی نیست بنگاه های اقتصادی را نیز متاثر خواهد کرد. به خصوص در  حوزه مسکن که بسیار پرریسک است و شیب های نامتعادل چند ساله را تکرار می کند.

به گفته حسینی، با همه این مسایل معتقدم مسایل این شرکت قابل حل است. بهترین مقیاس برای ارزیابی عملکرد نیز تعیین پارامترهای مشخص است تا بتوان بر اساس آن وضعیت کنونی را با گذشته مقایسه کرد. به هر روی امیدواریم وضعیت به مراتب بهتری را در آینده شاهد باشیم.

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان با بیان اینکه پیش از اتخاذ تصمیم اهل مشورت و شنیدن نظرات متفاوت هستم اما پس از شنیدن نظرات در تصمیم گیری و اجرا قاطع هستم و تبعات آن را هم می پذیرم، خواستار همراهی هیات مدیره جدید در این راستا شد.

وی در پایان چابک سازی و حرکت بر مبنای اخلاق حرفه ای، سلامت و شفافیت را از  اولویت های مجموعه دانست.

بنابراین گزارش، در ترکیب جدید هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان، محمد متولیان به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری غدیر به عنوان رییس هیات مدیره، مازیار حسینی به نمایندگی از شرکت صنعتی و بازرگانی غدیر به عنوان نایب رییس هیات مدیره، جعفر کشتکار ملکی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری زرین پرشیا به عنوان عضو هیات مدیره و سید علی محسنی صالحی منفرد به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر به عنوان عضو هیات مدیره حضور دارند.

این درحالی است که پیش از این علیرضا کریمی وثیق رییس هیات مدیره، سید مجید موسویان احمدآبادی نایب رییس هیات مدیره، رضا کامرانی و محمد شیخ زین الدین به عنوان اعضای هیات مدیره در ترکیب هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان حضور داشتند.

 
تنها کاربران عضو شده می توانند نظر ارسال کنند!
 

تماس با ما

address آدرس :تبریز، کوی ولیعصر، میدان تختی (شرقی)، نبش خیابان ابن سینا پلاک 51
tell تلفن :33293400 (041)
fax تلفکس :33293403 (041)
e-mail ایمیل :info@baghmisheh.com

آخرین اخبار

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد.

 

در دومین روز از برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۸ رخ داد؛ بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان

در دومین روز از برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۸ رخ داد؛ بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان

۳ عضو جدید هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند.

3 عضو جدید هیئت مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند.

جلسه تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور...

بازدید مدیر عامل و معاونین شرکت بین المللی توسعه ساختمان از کیش اینوکس 2018

بازدید مدیر عامل و معاونین شرکت بین المللی توسعه ساختمان از کیش اینوکس 2018


آگهی فراخوان عمومی

آگهی وجود ندارد.کسب رتبه اول در سومین دوره انتخاب برترین شرکتهای شمالغرب کشور

سازمان مديريت صنعتي ناحيه شمالغرب كشور از سه سال پيش تاكنون طرحي را به مرحله اجرا در آورده كه طي آن شركتهاي برتر منطقه آذربايجان در حوزه هاي "رشد و بازدهي" ، "اثربخشي در بازارهاي بين المللي" ، "اشتغال" ، استفاده هوشمندانه...

پيش فروش واحدهاي مسكوني

 

پيش فروش واحدهاي مسكوني آپارتماني از پروژه هاي در دست احداث، در رشديه تبريز

 


كسب رتبه نخست بين شفاف ترين شركتها در فرابورس

شركت شهر سازي و خانه سازي باغميشه براساس آخرين رتبه بندي شركت هاي پذيرفته شده در فرابورس، در ارائه به موقع اطلاعات و قابل اتكا بودن اطلاعات به فرابورس رتبه نخست را بين...

اخبار و اطلاعيه سهامداران

1- اطلاعیه در خصوص پرداخت سود سهام برای سال مالی منتهی به 98/06/31


جشنواره ملي بهره وري

شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه در ارديبهشت ماه سال 1393 به دعوت دبيرخانه جشنواره ملي بهره وري در دومين مرحله از پنجمين جشنواره ملي بهره وري شركت كرد.

در اين مرحله جشنواره براي ارائه تجارب موفق در ارتقاي بهره وري از...


ادامه اخبار »