سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

دسته بندی

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد پرینت پست الکترونیکی

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد.

 

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان با حضور معاونین هلدینگ و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه با هدف شناسایی موانع و ارایه راهکار جهت رفع آنها، هماهنگی و تعامل بیش از گذشته مدیران و همچنین انتقال تجارب موفق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان در محل سالن کنفرانس هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان به ریاست مهندس منصور نویریان معاون مهندسی و قراردادها و جانشین مدیرعامل در امور اجرایی و با حضور مهندس عباس فرهادیه معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری همچنین مدیران عامل شرکت های آ.س.پ، طرح و توسعه آریا عمران پارس، افق سازه پایا، مهندسین مشاور پیمان غدیر، مهندسی و ساخت پارس سازه، تیسا کیش، کیش رویای زندگی و شرکت توسعه هتل و ساختمان نارنجستان گستر برگزار شد.

جاری کردن ایزو ۹۰۰۱ در هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان در گام نخست و پیاده سازی آن در شرکت های زیرمجموعه با ابزارهای اجرایی موجود، همچنین به دنبال آن اجرای دستورالعمل کدگذاری مدارک و مستندات، مذاکره و پیگیری اخذ گواهینامه و ممیزی با مشاور و تیم مدنظر، تشکیل بایگانی متمرکز از کلیه مدارک و اسناد تمامی شرکت های هلدینگ، ایجاد شو روم مجازی در بخش از سایت با تعریف فرمت مشخص به همراه سیستم امتیازدهی، تقویت بعد طراحی در شرکت پیمان غدیر و وظیفه این شرکت در ارایه نقشه های فاز ۲ و کارگاهی با حداکثر دقت و تعریف جزییات، نوع مصالح و لیست فروشندگان از مهم ترین موضوعات مورد بحث در سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان بود.

این در حالی است که تهیه short list از برندهای داخلی و بین المللی تامین کنندگان، بهره گیری از سیستم  MIS، طراحی نرم افزار شو روم با قابلیت نمایش متریال های مختلف ساختمانی و تجهیزات اجرایی در یک فضای واقعی و اطلاع از جزییات فنی و تامین کنندگان مصالح از سوی مدیران عامل به عنوان پیشنهاد در این جلسه مطرح شد.

همچنین در پایان معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان به دستاوردهای مثبت مجموعه طی هفته های اخیر اشاره کرد که موجب شده این مجموعه را از نابسامانی هایی که گرفتار آن بوده تا حدودی خارج کند.

بنابراین گزارش، طبق هماهنگی های انجام شده قرار است جلسات شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان هر دو هفته یکبار با حضور معاونین هلدینگ و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه و همچنین هر ماه یک بار به ریاست دکتر مازیار حسینی مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار گردد.

 
تنها کاربران عضو شده می توانند نظر ارسال کنند!
 

تماس با ما

address آدرس :تبریز، کوی ولیعصر، میدان تختی (شرقی)، نبش خیابان ابن سینا پلاک 51
tell تلفن :33293400 (041)
fax تلفکس :33293403 (041)
e-mail ایمیل :info@baghmisheh.com

آخرین اخبار

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد

سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد.

 

در دومین روز از برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۸ رخ داد؛ بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان

در دومین روز از برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۸ رخ داد؛ بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان

۳ عضو جدید هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند.

3 عضو جدید هیئت مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند.

جلسه تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور...

بازدید مدیر عامل و معاونین شرکت بین المللی توسعه ساختمان از کیش اینوکس 2018

بازدید مدیر عامل و معاونین شرکت بین المللی توسعه ساختمان از کیش اینوکس 2018


آگهی فراخوان عمومی

آگهی وجود ندارد.کسب رتبه اول در سومین دوره انتخاب برترین شرکتهای شمالغرب کشور

سازمان مديريت صنعتي ناحيه شمالغرب كشور از سه سال پيش تاكنون طرحي را به مرحله اجرا در آورده كه طي آن شركتهاي برتر منطقه آذربايجان در حوزه هاي "رشد و بازدهي" ، "اثربخشي در بازارهاي بين المللي" ، "اشتغال" ، استفاده هوشمندانه...

پيش فروش واحدهاي مسكوني

 

پيش فروش واحدهاي مسكوني آپارتماني از پروژه هاي در دست احداث، در رشديه تبريز

 


كسب رتبه نخست بين شفاف ترين شركتها در فرابورس

شركت شهر سازي و خانه سازي باغميشه براساس آخرين رتبه بندي شركت هاي پذيرفته شده در فرابورس، در ارائه به موقع اطلاعات و قابل اتكا بودن اطلاعات به فرابورس رتبه نخست را بين...

اخبار و اطلاعيه سهامداران

1- اطلاعیه در خصوص پرداخت سود سهام برای سال مالی منتهی به 98/06/31


جشنواره ملي بهره وري

شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه در ارديبهشت ماه سال 1393 به دعوت دبيرخانه جشنواره ملي بهره وري در دومين مرحله از پنجمين جشنواره ملي بهره وري شركت كرد.

در اين مرحله جشنواره براي ارائه تجارب موفق در ارتقاي بهره وري از...


ادامه اخبار »